Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Doris

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Doris.
Është emri yt Doris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Dorise
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Draco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorsey, Darja, Dorise, Dorris, Darija, Dores, Driesje, Drieuwesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Dean, Densilva
Emrat e motrave:Dorina, Ilda, Ekleona, Anxhela, Densilva, Rovena, Hana
Facebook:

+/- 170125 Doris's në Facebook. Pozicioni #600
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore fa emrat vajzë - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga Doris


Doris 2016-09-25
i mir
Dorisa ( 4 vjeç) 2016-10-30
shum i mir dhe me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doris? Voto për emrin tënd