Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Derick

Është emri yt Derick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theodoric
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Dirk, Drake, Durk, Dereck, Draco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43250 Derick's në Facebook. Pozicioni #1843
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga DerickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Derick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Derick? Voto për emrin tënd