Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Derek

Është emri yt Derek? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Diederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck, Draco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 560675 Derek's në Facebook. Pozicioni #185
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Po emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1943
Komente nga DerekPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Derek? Voto për emrin tënd


Është emri yt Derek? Voto për emrin tënd