Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Doresa

Është emri yt Doresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Dorise, Dorris, Darija, Dores, Driesje
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Dori, Doleca, Resa
Emrat e vëllezërve:Dior, Nuk, Dores, Enes, Denis
Emrat e motrave:Quỳnh Trúc, Dea, Dior, Anjeza, Ka, Doriana, Diellza, Doreza, Reza
Facebook:

+/- 200 Doresa's në Facebook. Pozicioni #109929
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja




Komente nga Doresa


Doresa 2021-02-08
emer ma palidhje ska

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doresa? Voto për emrin tënd