Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Doriana

Është emri yt Doriana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Dorin, Driana, Durene, Darianny, Dorena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1295 Doriana's në Facebook. Pozicioni #28347
Kategoritë:Emrat greke - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga DorianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doriana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doriana? Voto për emrin tënd