Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darian

Është emri yt Darian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Darius
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran, Darren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19345 Darian's në Facebook. Pozicioni #3476
Kategoritë: - Emrat irlandez - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga DarianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darian? Voto për emrin tënd