Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jonida

Është emri yt Jonida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jácint, Junaid, Juanito, Jacinto, Jayant, Junayd, Janneth, Jenda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonita, Janet, Janetta, Jeanette, Jeannette, Jacinda, Johannieta, Jeanetti
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jonçe, Nida, Joni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tea, Anda, Raisa, Eleni, Ornela, Paulina, Elisa, Erina
Facebook:

+/- 2235 Jonida's në Facebook. Pozicioni #18960
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga JonidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonida? Voto për emrin tënd