Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ejon

Është emri yt Ejon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jona
Emrat e vëllezërve:Emirjon
Emrat e motrave:Eduuina
Facebook:

+/- 95 Ejon's në Facebook. Pozicioni #189993
Kategoritë:
Komente nga Ejon


Ejon ( 10 vjeç) 2020-10-08
jo
Ejon ( 10 vjeç) 2020-10-08
Eshte emer i mire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ejon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ejon? Voto për emrin tënd