Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ezana

Është emri yt Ezana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Xana, Zana
Emrat e vëllezërve:Endrit
Emrat e motrave:Elisa, Elsa, Elmira, Erza, Eladina
Facebook:

+/- 645 Ezana's në Facebook. Pozicioni #47066
Kategoritë:
Komente nga EzanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ezana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ezana? Voto për emrin tënd