Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eugenio

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eugenio.
Është emri yt Eugenio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mirë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eugenius
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam, Eason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9880 Eugenio's në Facebook. Pozicioni #5988
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1899 - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Eugenio


Eugenio ( 12 vjeç) 2016-09-28
Dua te di me shume rreth emrit tim,Eugenio

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eugenio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eugenio? Voto për emrin tënd