Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ejona

Është emri yt Ejona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée, Eshauna
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jona, Jonku, Macke, Bebuthi, Xhensila, Hermi, Embelsire
Emrat e vëllezërve:Fabjan, Fabian, Hegli
Emrat e motrave:Gerta, Elisa, Elsa, Blendina, Klarinda
Facebook:

+/- 395 Ejona's në Facebook. Pozicioni #66999
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Ejona


Ejona ( 23 vjeç) 2016-09-01
Jo por dua te di kuptimin e tij dhe fatin qe lidhet me ate emer
Ejona ( 23 vjeç) 2019-10-10
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ejona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ejona? Voto për emrin tënd