Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eduina

Është emri yt Eduina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Etan, Ethan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Eda, Ina
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Jo, Po
Emrat e motrave:Jo, Nuk Kam, Ilma
Facebook:

+/- 130 Eduina's në Facebook. Pozicioni #150762
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Eduina


Eduina 2017-04-21
JO
Eduina ( 24 vjeç) 2019-04-21
Dua te di cfar kuptimi ka emri im dhe eshte emer ilir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eduina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eduina? Voto për emrin tënd