Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melina

Është emri yt Melina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Maolmin, Milen, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan, Maylin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 441 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 321 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 317 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 312 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 409 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 406 vota
Pseudonime:Jo, Melka, Meli
Emrat e vëllezërve:Adrian
Emrat e motrave:Brisilda
Facebook:

+/- 30950 Melina's në Facebook. Pozicioni #2388
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 arab emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 spanjisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga Melina


Melina ( 17 vjeç) 2016-06-23
Eshte emer shume i bukur
Melina ( 12 vjeç) 2016-09-25
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melina? Voto për emrin tënd