Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Milana

Është emri yt Milana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Milena
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Maolmin, Milen, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan, Maylin
Vlerësimi:
5/5
yje 172 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 150 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5810 Milana's në Facebook. Pozicioni #9085
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga MilanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milana? Voto për emrin tënd