Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malene

Është emri yt Malene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Maolmin, Milen, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 94 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2640 Malene's në Facebook. Pozicioni #16735
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 danez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga MalenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malene? Voto për emrin tënd