Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Milan

Është emri yt Milan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Milen, Milenko, Милена, Milanka, Миленко
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Malyn, Milen, Maolmin, Mileno, Millyano, Melyon, Molimo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 234 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 118 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 116 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 208 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 208 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 73190 Milan's në Facebook. Pozicioni #1201
Kategoritë: - Top 100 çek emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore çek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga MilanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milan? Voto për emrin tënd