Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melanie

Është emri yt Melanie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Melania
Variante:Malinka, Melaina
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Milen, Maolmin, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan, Malene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 572 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 326 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 325 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 320 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 515 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 514 vota
Pseudonime:Diamondrosetalgi, Meli
Emrat e vëllezërve:Skender
Emrat e motrave:Aferdita
Facebook:

+/- 542455 Melanie's në Facebook. Pozicioni #191
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 holandez emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga Melanie


Melanie ( 26 vjeç) 2016-08-23
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melanie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melanie? Voto për emrin tënd