Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aferdita

Është emri yt Aferdita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aberto, Abhirath, Abert, Afredo, Afriadi, Averardo, Aubert, Apriadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Afrodita, Aphrodite, Afrida, Afrodite, Afreda, Apriati, Auberta, Abertha
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Dita
Emrat e vëllezërve:Herson, Dominik, Erion, Besa
Emrat e motrave:Elda, Melanie, Diellza, Altin
Facebook:

+/- 1845 Aferdita's në Facebook. Pozicioni #21848
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Aferdita


Aferdita ( 21 vjeç) 2016-02-23
Me pelqen shume emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aferdita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aferdita? Voto për emrin tënd