Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Afrida

Është emri yt Afrida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Afra
Djem me tinguj të ngjashëm:Aberto, Abhirath, Abert, Afredo, Afriadi, Averardo, Aubert, Apriadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aferdita, Afrodita, Aphrodite, Afrodite, Afreda, Apriati, Auberta, Abertha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 840 Afrida's në Facebook. Pozicioni #38872
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga AfridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Afrida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Afrida? Voto për emrin tënd