Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Afra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Afra.
Është emri yt Afra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:latinizonin
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Aafra, Afrida, Aphra
Djem me tinguj të ngjashëm:Afro, Avery, Abrao, Aevar, Aubrey, Apri, Afri, Avarair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abra, Abree, Abri, Aafra, Abeer, Abira, Afrah, Apria
Vlerësimi:
4/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3570 Afra's në Facebook. Pozicioni #13309
Kategoritë:Emrat Hebreje




Komente nga Afra



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Afra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Afra? Voto për emrin tënd