Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erva

Është emri yt Erva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erv, Erp, Erubey, Erbay, Eruvey, Eşref
Vajza me tinguj të ngjashëm:Europe, Europa, Ervi, Erioboea, Eriboea, Ervé, Europeo, Eurybia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Jo, Ji
Emrat e vëllezërve:Jo, Uvejs
Emrat e motrave:Po Kam, Sirin, Bunjana, Afra, Sjam
Facebook:

+/- 595 Erva's në Facebook. Pozicioni #49857
Kategoritë:
Komente nga Erva


Erva ( 12 vjeç) 2020-06-23
Po kam emri im me dujet emri me i mire ne bote
Erva ( 11 vjeç) 2021-04-24
Mua emri im me pelqen shujme

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erva? Voto për emrin tënd