Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Afrodita

Është emri yt Afrodita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aberto, Abhirath, Abert, Afredo, Afriadi, Averardo, Aubert, Apriadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aferdita, Aphrodite, Afrida, Afrodite, Afreda, Apriati, Auberta, Abertha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Dita
Emrat e vëllezërve:Argon, Ferit, Albert, Anuar, Ardit
Emrat e motrave:Ardona, Adelina, Ardita, Artina
Facebook:

+/- 670 Afrodita's në Facebook. Pozicioni #45841
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga AfroditaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Afrodita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Afrodita? Voto për emrin tënd