Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anuar

Është emri yt Anuar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anouar
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Deon
Emrat e motrave:Ermina, Nisa, Afrodita, Erisa
Facebook:

+/- 8425 Anuar's në Facebook. Pozicioni #6741
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Anuar


Anuar ( 6 vjeç) 2017-02-06
Jo
Anuar ( 6 vjeç) 2017-02-06
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anuar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anuar? Voto për emrin tënd