Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deon

Është emri yt Deon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dionysius
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Damian, Damiano, Don, Daen, Dan, Dino, Donnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Oni, Don, Deo, Onka
Emrat e vëllezërve:Jo, Dario, Drini, Anuar
Emrat e motrave:Bleona, Blearta, Denita, Dearta, Ester, Kaltrina, Jo
Facebook:

+/- 41690 Deon's në Facebook. Pozicioni #1909
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga Deon


Deon ( 6 vjeç) 2017-07-20
me intereson nga vjen emri im
Deon ( 6 vjeç) 2017-07-20
me intereson nga vjen emri im
Deon 2017-11-04
Qfar domethanje ka emri DEON
Deon 2017-11-04
Qfar domethanje ka emri DEON
Deon ( 87 vjeç) 2018-08-25
Deshira & egzon
Deon ( 9 vjeç) 2019-10-28
Jo
Deon 2019-10-30
Qfar do me th ka emri Deon

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deon? Voto për emrin tënd