Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lana.
Është emri yt Lana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Man
Variante:Lanette, Lanice, Lanna
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 246 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 139 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 230 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 232 vota
Pseudonime:Lola, Lili, Lana
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 117250 Lana's në Facebook. Pozicioni #832
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 4 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga LanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lana? Voto për emrin tënd