Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lion

Është emri yt Lion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leo
Variante:Liona, Lyon
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lohan, Lon, Luan, Lonnie, Leone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Leart
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10015 Lion's në Facebook. Pozicioni #5926
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore slloven emrat boy
Komente nga LionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lion? Voto për emrin tënd