Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lian

Është emri yt Lian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Liana
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina, Leoni
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Shefshet, Bedri, Flavio
Emrat e motrave:Tiara, Fjolla
Facebook:

+/- 17285 Lian's në Facebook. Pozicioni #3814
Kategoritë:Emrat kineze - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore slloven emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Lian


Lian 2016-06-02
Jo
Lian 2017-02-10
Dua te di prejardhjen e emrit tim
Lian ( 33 vjeç) 2018-05-23
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lian? Voto për emrin tënd