Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flavio

Është emri yt Flavio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Filippo, Fulvio, Felipe, Filip, Felippe, Flippe, Filpio, Folef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flávia, Filippa, Flavia, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Lian
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13855 Flavio's në Facebook. Pozicioni #4561
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 6 shkronja - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga FlavioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flavio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flavio? Voto për emrin tënd