Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fulvio

Është emri yt Fulvio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Flavio, Filippo, Felipe, Filip, Felippe, Flippe, Filpio, Folef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flávia, Filippa, Flavia, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1230 Fulvio's në Facebook. Pozicioni #29443
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga FulvioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fulvio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fulvio? Voto për emrin tënd