Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filip

Është emri yt Filip? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Filippus
Variante:Philipe, Philippe, Philippine, Phillip
Djem me tinguj të ngjashëm:Flavio, Filippo, Fulvio, Felipe, Felippe, Flippe, Filpio, Folef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flávia, Filippa, Flavia, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 189 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 139 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 137 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 138 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 182 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 178 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marcela
Facebook:

+/- 32480 Filip's në Facebook. Pozicioni #2291
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 çek emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga FilipPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filip? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filip? Voto për emrin tënd