Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Phillip

Është emri yt Phillip? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Filip
Variante:Felipe, Phil, Philip
Djem me tinguj të ngjashëm:Philip, Pallav, Philipe, Philipp, Phyllyp, Philippo, Philipi, Pilib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Philipa, Philippa, Pallavi, Pavlova, Pallvi, Palba, Pilvi, Pallabi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 296375 Phillip's në Facebook. Pozicioni #381
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga PhillipPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Phillip? Voto për emrin tënd


Është emri yt Phillip? Voto për emrin tënd