Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Philip

Është emri yt Philip? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Phillip
Variante:Felippe, Filippio, Filippo, Philana, Philippa, Philippos, Phillipa, Филиппа, Φιλιππα, Filippos, Φιλιππος, Pylyp, Филип, Филипа
Djem me tinguj të ngjashëm:Phillip, Pallav, Philipe, Philipp, Phyllyp, Philippo, Philipi, Pilib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Philipa, Philippa, Pallavi, Pavlova, Pallvi, Palba, Pilvi, Pallabi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390550 Philip's në Facebook. Pozicioni #292
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga PhilipPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Philip? Voto për emrin tënd


Është emri yt Philip? Voto për emrin tënd