Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filippo

Është emri yt Filippo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Philip
Djem me tinguj të ngjashëm:Flavio, Fulvio, Felipe, Filip, Felippe, Flippe, Filpio, Folef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flávia, Filippa, Flavia, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6850 Filippo's në Facebook. Pozicioni #7982
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga FilippoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filippo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filippo? Voto për emrin tënd