Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filippa

Është emri yt Filippa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Filippus
Djem me tinguj të ngjashëm:Flavio, Filippo, Fulvio, Felipe, Filip, Felippe, Flippe, Filpio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flávia, Flavia, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa, Felipa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1385 Filippa's në Facebook. Pozicioni #26980
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 suedez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga FilippaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filippa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filippa? Voto për emrin tënd