Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flavia

Është emri yt Flavia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Flavie, Flavius
Djem me tinguj të ngjashëm:Flavio, Filippo, Fulvio, Felipe, Filip, Felippe, Flippe, Filpio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flávia, Filippa, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa, Felipa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:Fava, Flavi, Flav, Bionde, Vivi, Vushe, Lopa
Emrat e vëllezërve:Jo, Dario, Todi
Emrat e motrave:Diara, Jo, Eriselda, Learda, Anamaria
Facebook:

+/- 18405 Flavia's në Facebook. Pozicioni #3626
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Flavia


Flavia ( 39 vjeç) 2018-02-07
Me pelqen shume emri im.Pasi eshte edhe emer Italian
Flavia ( 13 vjeç) 2019-05-26
Po dua ta do nga vjen dhe origjinen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flavia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flavia? Voto për emrin tënd