Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tea

Është emri yt Tea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dorotea/Dorothea. Tea Leone
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti, Thy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 136 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 127 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 127 vota
Pseudonime:Tushi, Teushi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Flávia, Jonida, Kristina, Erza, Adora, Ester, Gloria
Facebook:

+/- 16160 Tea's në Facebook. Pozicioni #4031
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 rusisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga Tea


Tea ( 12 vjeç) 2017-09-23
emri im Tea eshte i tjeshte dhe vlersohet me noten 10

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tea? Voto për emrin tënd