Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ted

Është emri yt Ted? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edward
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Tad, Tue, Tito, Tiu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 228195 Ted's në Facebook. Pozicioni #447
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga Ted


Otr ( 79 vjeç) 2017-06-26
Kara

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ted? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ted? Voto për emrin tënd