Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tito

Është emri yt Tito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Titus
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tiu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 47390 Tito's në Facebook. Pozicioni #1718
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e shkurtër - Popullore arab emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga TitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tito? Voto për emrin tënd