Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Teo

Është emri yt Teo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theodorus
Djem me tinguj të ngjashëm:Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito, Tiu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17425 Teo's në Facebook. Pozicioni #3790
Kategoritë: - Emrat Vietnamisht - Popullore turk emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga TeoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teo? Voto për emrin tënd