Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tia

Është emri yt Tia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:names containing tia or similar syllable - Dorotea etc. Tia Mowry
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tyt, Thuy, Tao, Thoti, Thy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 155 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 95 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 93 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 99720 Tia's në Facebook. Pozicioni #951
Kategoritë: - Emrat e Afrikës - Top 100 slloven emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga TiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tia? Voto për emrin tënd