Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thea

Është emri yt Thea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dorothea
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti, Thy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 256 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 185 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 240 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 236 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34290 Thea's në Facebook. Pozicioni #2186
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga TheaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thea? Voto për emrin tënd