Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Teddy

Është emri yt Teddy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Edward
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti, Thy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 94480 Teddy's në Facebook. Pozicioni #992
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1906
Komente nga TeddyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teddy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teddy? Voto për emrin tënd