Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edward

Është emri yt Edward? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eduard
Variante:Edoardo, Edorta, Eduard, Eduardo, Ted, Teddy
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduard, Eduart, Eduardo, Edoardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarda, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 147 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 130 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 500315 Edward's në Facebook. Pozicioni #212
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore turk emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga EdwardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edward? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edward? Voto për emrin tënd