Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eduarda

Është emri yt Eduarda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eduard
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduard, Eduart, Eduardo, Edoardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
4/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 127 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1930 Eduarda's në Facebook. Pozicioni #21109
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 portugalisht emrat - Popullore lituanez emrat boy - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga EduardaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eduarda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eduarda? Voto për emrin tënd