Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thuy

Është emri yt Thuy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Tao, Thoti, Thy
Vlerësimi:
4/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31110 Thuy's në Facebook. Pozicioni #2377
Kategoritë:Emrat Vietnamisht - Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga ThuyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thuy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thuy? Voto për emrin tënd