Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Teuta

Është emri yt Teuta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Teo, Tatu, Todd, Tut, Ted, Tad, Tue, Tito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tea, Thea, Teddy, Tia, Tyt, Thuy, Tao, Thoti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Sss, Dfgfggh, Dfgggggg, Emiljano
Emrat e motrave:Leonora, Adelina, Venera, Anita
Facebook:

+/- 3130 Teuta's në Facebook. Pozicioni #14703
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga TeutaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teuta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teuta? Voto për emrin tënd