Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kastriot

Është emri yt Kastriot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kedi Daryadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kudret, Kiss Dorottya
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lastrò, Kastrit, Kaci, Kaco, Joti
Emrat e vëllezërve:Tomot, Arta, Jo, Hekur
Emrat e motrave:Zamira, Jo, Diellza, Leonita
Facebook:

+/- 2260 Kastriot's në Facebook. Pozicioni #18807
Kategoritë:
Komente nga Kastriot


Kastriot ( 29 vjeç) 2020-02-01
Jam krenar qe kam ket emer te bukur shum
Kastriot ( 32 vjeç) 2020-12-18
Eshte Shum bukur
Kastriot ( 54 vjeç) 2021-02-28
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kastriot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kastriot? Voto për emrin tënd