Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kudret

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kudret.
Është emri yt Kudret? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kastriot, Kedi Daryadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiss Dorottya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Deti
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ester
Facebook:

+/- 415 Kudret's në Facebook. Pozicioni #64472
Kategoritë:Emrat popullore në Pakistan - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga Kudret


Kudret ( 13 vjeç) 2016-09-28
yllll

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kudret? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kudret? Voto për emrin tënd