Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ester

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ester.
Është emri yt Ester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Persian
Djem me tinguj të ngjashëm:Easter, Esdra, Ejder, Ektor, Ector
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estera, Esteri, Estere, Estri, Eszter, Eastre, Eostre, Easther
Vlerësimi:
5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Esi, Esterina, Era, Jo, Esto, Ester, Teri, Eci, Estelina, Tysktx, Estera, Guxim, Elxhe, Esti, Nina, Es, Yll, Ece, Esteri, Teli Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Kudret, Trejvi, Mariglen, Jo, Marlind, Ergi, Adriel, Leo, Deon, Kevin, Enriko, Mikel, Daniel, Sergi, Po, Yulo, Ergens, Ulodyu, Ultkgjpl, Mishel, Kejser, 1, Albjorn
Emrat e motrave:Rajna, Erisa, Erisona, Marsela, Xhoana, Emi, Joana, Justina, Elma, Amelia, Alesia, Uil;dif, Greis, Tuso, Izabela, Ylso, Bela, Alesja, Belushe, Jo, Tea, Xhesi
Facebook:

+/- 32225 Ester's në Facebook. Pozicioni #2307
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Ester


Ester ( 15 vjeç) 2016-04-05
Eshte nje emer i bukur dhe i thjeshte
Ester ( 15 vjeç) 2016-05-25
Eshte emri me i bukur.lum ai qe e ka ket emer
Ester 2016-08-19
Jo
Lina 2016-09-27
Me pelqen emri. Por SDI domethenjen e tij.
Ester ( 12 vjeç) 2016-09-27
Me pelqen emri.
Ester ( 12 vjeç) 2016-09-27
Me pelqen emri.
Ester ( 17 vjeç) 2016-10-24
Me pelqe shume sepse eshte I vecante
Ester ( 16 vjeç) 2016-11-21
Me pelqen shume emri im
Ester Mema 2017-02-07
te dashur prinder faleminderit qe jeni kujdesur per mua ju dua shume fare me dashuri nga ester mema ju puth shume forte shenuar nga ester mema ju puth fort
Ester ( 15 vjeç) 2017-05-18
Shume i bukur.
Ester ( 15 vjeç) 2017-05-18
Shume i bukur.
Ester ( 13 vjeç) 2017-09-18
Me pelqen shume ky emër dhe ja sugjeroj te gjitheve dhe jo vetem kaq por ka nje kuptim te vecant në lidhje me mbretereshen ester e cila shpetoj popullin e saj nga duart e armikut
Ester ( 13 vjeç) 2017-09-18
Me pelqen shume ky emër dhe ja sugjeroj te gjitheve dhe jo vetem kaq por ka nje kuptim te vecant në lidhje me mbretereshen ester e cila shpetoj popullin e saj nga duart e armikut
Ester (10 Vjec )2017-10-14 ( 11 vjeç) 2017-10-19
Lum ajo qe ka kete emer.Eshte nje nga emrat me te bukur ne bote per mua.Me pelqen shume ky emer
Ester (9 Vjec )2017-10-14 ( 11 vjeç) 2017-10-20
Lum ajo qe ka kete emer.Eshte nje nga emrat me te bukur ne bote per mua.Me pelqen shume ky emer
Ester ( 11 vjeç) 2017-11-02
Me pelqen shume sepse eshte i thjeshte dhe shumeeeeee i bukurrrrrr
Ester ( 14 vjeç) 2018-02-21
emri im gjendet kudo qe shkoje
Ester ( 18 vjeç) 2018-05-21
Me i bukuri
Ester ( 12 vjeç) 2018-12-01
me pelqen
Ester ( 12 vjeç) 2019-06-26
Esht nje emer modern dhe shum i thjesht ne shqipt
Ester ( 3 vjeç) 2019-08-26
I bukur
Ester ( 3 vjeç) 2019-08-26
I bukur
Ester ( 20 vjeç) 2019-10-08
Jam shum e lumtur me emrin qe kam pasi eshte emer princeshe
Ester ( 20 vjeç) 2019-10-08
Jam shum e lumtur me emrin qe kam pasi eshte emer princeshe
Ester 2019-10-26
Esht i Vedanta dhe ka dmth

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ester? Voto për emrin tënd