Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esdra

Është emri yt Esdra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ezra
Djem me tinguj të ngjashëm:Easter, Ejder, Ektor, Ector
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ester, Estera, Esteri, Estere, Estri, Eszter, Eastre, Eostre
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Esdra's në Facebook. Pozicioni #330511
Kategoritë:
Komente nga EsdraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esdra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esdra? Voto për emrin tënd